Więcej w tym dziale

Pracownicy z Ukrainy i Białorusi

Agencja pracy WORK TIME STUDIO, w konsekwencji ewolucji rynku pracy, masowej migracji polskich pracowników do zachodnich krajów Unii Europejskiej i wzrastającego popytu na pracowników w kraju, poszerzyła swoją działalność o usługi pośrednictwa pracy na terenie RP dla obcokrajowców.

 

Reagując na potrzeby polskich przedsiębiorców wyspecjalizowaliśmy się w pozyskiwaniu pracowników zza wschodniej granicy, w szczególności z Ukrainy i Białorusi.

 

Profesjonalny system rekrutacyjny

Naszym Klientom oferujemy profesjonalny system rekrutacyjny przeprowadzony przez naszych specjalistów w oddziałach na terenie całego obszaru Ukrainy i Białorusi.

 

Kompleksowa obsługa

Przedsiębiorcom, którzy zgłaszają zapotrzebowanie na pracowników zapewniamy kompleksową obsługę przez cały proces rekrutacyjny, do momentu podstawienia w stan gotowości pracowników do dyspozycji Przedsiębiorcy.

W Państwa imieniu załatwiamy wszystkie formalności związane ze sprowadzeniem pracowników tj. wizy pobytowe i pozwolenia na pracę.

 

Optymalna wersja dla Przedsiębiorców

Optymalna wersja jaka jest najczęściej wybierana przez Przedsiębiorców to 6 m-czny okres pobytu pracowników z Ukrainy i Białorusi z możliwością przedłużenia pobytu. Okres oczekiwania na realizację zamówienia trwa najczęściej 4-6 tygodni.

 

Pracownicy z oczekiwanymi kwalifikacjami

Do Państwa dyspozycji dostarczamy pracowników spełniających określone w opisie stanowiska oczekiwania i kwalifikacje, dając Państwu dowolność w wyborze formy zatrudnienia:

  • umowy o pracę,
  • umowy o pracę tymczasową,
  • umowy zlecenie,
  • umowy o dzieło.

 

Profesjonalnie zrekrutowany personel gotowy do pracy w Polsce, jest zainteresowany jak największą ilością przepracowanych godzin w miesiącu w celu zmaksymalizowania swojego wynagrodzenia.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub telefonicznie:

 
Biuro Obsługi Klienta
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.
Tel.:
+48 +48 61 222 46 10odsłoń numer
Fax:
+48 +48 61 222 46 05odsłoń numer
E-mail:
job@ job@jobservice.com.plodsłoń e-mail
Copyright © 2020  |  Work Time Studio Sp. z o.o
Projekt i realizacja MYKK